225/55R18 98V COMPETUS H/P F-A-71dB

225/55r18 98v competus h/p f-a-71db

225/55R18 98V COMPETUS H/P F-A-71dB

225/55R18 98V COMPETUS H/P F-A-71dB

Binek Yaz

Ürün Kodu:216840 
Stok:STOK SORUNUZ 
Kategori:Binek Yaz
Fiyat:0,01TL+ KDV
İndirimli Fiyatı:0,01TL+ KDV % 0,00 İndirim
KDV Dahil:0,01TL 
facebook'ta paylaşFacebook'ta Paylaş twitter'da paylaşTwitter'da Paylaş friendfeed'de paylaşFriendFeed'de Paylaş
Ürün Açıklaması

45

255/55R18 109Y DuelerSport H/P E-C-72dB

Dünyanın en prestijli SUV’lerine özel

İleri lastik teknolojisi ile geliştirilen bu özel ürün sayesinde her türlü yol koşulunda üstün performans, spor otomobillere özgü yol tutuş özellikleri ve yüksek hızlarda mükemmel denge hissedilir. Bu performans özellikleri, lüks SUV konsepti ve spor otomobil performansını bir arada sunmak için tasarlanmış benzersiz bir lastik olan Dueler H/P Sport tarafından sağlanan mükemmel bir sinerji ile ortaya çıkmaktadır.

Virajlarda mükemmel performans
Dueler H/P Sport sayesinde SUV araçlar bir spor otomobilin gücü ve çekiş kapasitesi ile virajları alabilmektedir. Yol koşullarına göre özel olarak tasarlanmış karışımı, virajların yarattığı zorlayıcı yanal merkezkaç kuvvetlerine karşı lastiğin dayanıklı olmasını sağlar. SUV araçlarına özgü yüksek ağırlık merkezini dengelemek için özel olarak tasarlanan Dueler H/P Sport ile SUV’lerin sportif yönü ortaya çıkmaktadır


Islak zeminde güvenli kullanım
Yağmurlu havalarda Dueler H/P Sport ile yüksek hızda araç kullanırken, SUV’ler için özel olarak tasarlanan karışım ve spor binek araçlar için tasarlanan ürünlerin performans yaklaşımının sinerjisi hemen hissedilir. Desendeki çevresel 4 adet oluk, suyu etkili bir şekilde tahliye ederken, dengeli bir sürüş için gerekli olan yol tutuşunu sağlar.


Hem orjinal ekipman hem premium SUV''lar için ürün gamı
Üst sınıf SUV''ların tüm ebatlarını içeren Dueler H/P Sport birçok üst sınıf 4X4 araç için orjinal ekipman olarak yer almaktadır.Desen Puanlama
Islak Zemin Çekiş :
Islak Zemin Fren :
Islak Zemin Tutunma :
Konfor :
Kuru Zemin Çekiş :
Kuru Zemin Fren :
Kuru Zemin Tutunma :
Manevra Kabiliyeti :
Ömür :
Ses Seviyesi :
Suda Kızaklama :
Yakıt Tasarrufu :
Yüksek Hız Performansı :

Bambaşka bir performans anlayışı

Şehir hayatı değişiyor. Şehir insanının alışkanlıkları da öyle. Önceleri sadece zorlu arazilerde kullanılan 4X4 araçlar, artık şehir içinde de tercih ediliyor. Şehrin hızına yetişmek için yüksek performans arayanların, güvenlikle konforu bir arada isteyenlerin ve güçlü araçlardan vazgeçmeyenlerin seçimi, Competus H/P. Competus ailesinin en yeni üyesi Competus H/P, performans tutkunlarının sürüş keyfine heyecan katmak için, yollardaki yerini alıyor.

Üstünlüğü onaylandı, rakiplerinden bir adım önde !
Competus H/P, performans gücünü kanıtladı. TÜV SÜD tarafından yapılan karşılaştırma testinde, toplam yol performansı sonuçlarıyla, beş rakibini geride bırakarak 1. oldu. Kuru ve ıslak zeminde frenleme, kuru ve ıslak zeminde tutunma, suda kızaklama ve ıslak zeminde viraj alma olmak üzere altı kategoride en yüksek puanları aldı.


Asimetrik sırt deseni ile her zeminde güçlü çekiş
Competus H/P’nin sırtı, iç yüzü ıslak, dış yüzü kuru olmak üzere iki zemine de uygunluk gösteren desenlerin birleşimden oluşuyor. İç yüz, yüksek boşluk oranı ile daha fazla suyu hızlıca lastik ile yol yüzeyi arasından dışarıya atar. Bu sayede lastik zemini tutar ve suda kızaklama ile virajda savrulma engellenir. Dış yüz ise dolu deseni ile kuru zeminde daha iyi tutunma sağlar. Böylece kullanıcılarına yüksek hızlarda ani manevra yeteneği kazandırır.


Islak zeminde yüksek yol tutuş
Sırt karışımındaki silikanın boşluklu yapısı sayesinde Competus H/P yol yüzeyinde biriken su tabakasından etkilenmez ve geleneksel lastiklere göre ıslak zeminde yüksek yol tutuş ve kısa fren mesafesi sağlar.


Sessiz ve konforlu sürüş
Asfalt kullanımı için uygun olan Competus H/P, bütün sportif özelliklerinin yanında konforundan da ödün vermiyor. Sessizlik ve rahatlık arayanlar için eşsiz bir sürüş keyfi sunuyor.Desen Puanlama
Islak Zemin Çekiş :
Islak Zemin Fren :
Islak Zemin Tutunma :
Konfor :
Kuru Zemin Çekiş :
Kuru Zemin Fren :
Kuru Zemin Tutunma :
Manevra Kabiliyeti :
Ses Seviyesi :
Suda Kızaklama :
Yakıt Tasarrufu :
Yüksek Hız Performansı :